NAC Breda - VVV: A photo impression
Yesterday NAC had to play VVV Venlo. For this match I was allowed to take photos with my SLR camera from the pitch and from the stands. An impression of this match can be found via this link. Enjoy!
Zelf keek ik ook uit naar deze wedstrijd. Deels vanwege het belamg ervan, deels omdat ik deze avond na 8 jaar weer eens mijn rentree op het veld mocht maken. Nee slimmerik; niet als speler, maar als fotograaf. Na een vrij lichtsterke lens gehuurd te hebben, toog ik met mijn apparatuur richting het Rat Verleghstadion. Niet om foto's van de wedstrijd te schieten, maar meer van supporters, tribunes en het stadion zelf.
Het was een zeer leuke avond; Een beetje met de camera door het stadion lopen, fotootjes nemen, met oude bekenden bijpraten en natuurlijk even het veld op. Toen de wedstrijd begon ben ik echter gewoon de tribunes opgegaan, maar dat was -met alle apparatuur- ook geen daverend succes. Het laatste half uur van de tweede helft heb ik dan ook maar doorgebracht op het veld. Daar blijkt hoe fanatiek de NAC supporters eigenlijk zijn; Als ik op de tribune sta, lijkt het allemaal een tamme boel. Op het veld krijg je het geluid in dolby surround over je heen en heb je het welbekende kippenvel-moment. Toen de B-Side het 'NAC-NAC-Yellow-Black-Army' inzette, een groep op de hoofdtribune het 'Hé hé Hup NAC' en Vak G begon te springen voor NAC, kon ik een glimlach niet onderdrukken. Dit is echt gaaf! :-)
Een foto impressie tref je via deze link aan. Veel plezier!
P.S. NAc won met 2-0.
| < Prev | Next > |
|---|


